مشاهده خبر

بیانیه اداره کل تعاون استان گلستان به مناسبت حماسه 9 دی

بیانیه اداره کل تعاون استان گلستان به مناسبت حماسه 9 دی
اداره کل تعاون استان گلستان در گرامیداشت حماسه 9 دی سال 88 بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه 9 دیماه در سی امین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب ساخت و بین تکلیف گرایان حسینی با منحرفان فریب خورده و دنیاطلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی شاخص شد.

نهم دیماه سال 1388 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند.

موج خروشان اعتراضات ملت عاشورایی ایران اسلامی و بغض‌های در گلو خفته امت ولایت‌مدار و عاشورایی ایران اسلامی که از اعماق قلوب عاشقان و شیفتگان مکتب سراسر نورانی حضرت سیدالشهدا(ع) فوران می‌کرد، طوفانی عظیم از خشم و نفرت و انزجار ملت غیور ایران اسلامی به پا نمود و سیلابی خروشنده و توفنده از احساسات پاک جریحه‌دار شده مردمی، در سطح کشور ساری و جاری ساخت و ستون سراسر سست خیمه‌گاه جبهه کفر و نفاق را درهم کوبید.

تاریخ ایران مصافی دوباره را میان دو گفتمان تجربه کرد؛ دو گفتمانی که سال‌ها پیش با وجهی سنتی‌تر پنجه به پنجه هم انداخته بودند و یکی دیگری را به حاشیه رانده بود و این بار از پس تمامی این سال‌ها آن دیگری با چاشنی تکثّر به مصافی دوباره می‌شتافت تا باز هم در خروش ملت زمین گیر شود.

نهم دی روزی بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی است، روزی که ملت سرافراز ایران در تجمع بزرگ و میلیونی خود استکبار جهانی را به زانو در آوردند و با حرکتی خودجوش در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های الهی به خیابان آمدند و بار دیگر به ولایت لبیک گفتند.

در این روز ملت بزرگ ایران بصیرت و آگاهی خود را به نمایش گذاشتند و درسی بزرگ به تمامی فتنه‌گران دادند، ملت ایران در این روز حضور میلیونی در صحنه را امری ضروری دانسته و با تجمع بزرگ عاشورایی خود بر فضای غبار آلود کشور خط پایان کشیده و اعلام کردند هیچ گاه در برابر کسانی که هدفشان تضعیف انقلاب است، سکوت نمی‌کنند.

مردم مسلمان و انقلابی ایران در این روز نشان دادند که پیوندشان با نظام جمهوری اسلامی ایران پیوندی اعتقادی، عاطفی و برخاسته از ایمان قلبی است که بر اساس امت و امامت طراحی و سازماندهی شده است و در حالی که غرب تلاش داشت تا از فتنه عاشورا به عنوان اقدامی برای تخریب جایگاه ایران اسلامی در میان کشورهای مسلمان و در نهایت به چالش کشیدن جایگاه بین المللی ایران بهره‌برداری کند حماسه نهم دی خط بطلان بر همه این تحرکات بود.

اداره کل تعاون استان گلستان ضمن پاسداشت یوم الله 9 دی و تقدیر مجدد از ملت حماسه‌ساز ، همچون گذشته آمادگی خود را برای پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی و مبارزه با استکبار اعلام می‌دارد و از همگان می خواهد تا از دستاوردهای بزرگ این روز دفاع کنند.

 

۸ دی ۱۳۸۹ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید