مشاهده خبر

بررسی آخرین وضعیت مسائل و مشکلات مسکن مهر استان گلستان

بررسی آخرین وضعیت مسائل و مشکلات مسکن مهر استان گلستان
با حضور سرپرست اداره کل تعاون آخرین وضعیت مسکن مهر استان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، به منظور بررسی موانع و مشکلات فراروی مسکن مهر استان جلسه ای با حضور مهندس ابراهیمی سرپرست اداره کل تعاون استان، جانفشان رئیس سازمان مسکن و شهرسازی، کلاتری مدیریت شعب بانک مسکن استان، عباس زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان و روسای ادارات تعاون و مدیران شرکت های تعاون مسکن مهر شهرهای استان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون برگزار شد.

در این جلسه حسین ابراهیمی سرپرست اداره کل تعاون استان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همه دست اندرکاران در خصوص رونق مسکن مهر، این طرح را از اقدامات درخورتوجه و ماندگار دولت خدمتگزار ذکر کرد و گفت: یکی از اهداف اصلی تشکیل این جلسه بررسی مسائل و مشکلات فرا روی اجرای مسکن مهر و پروژه هایی است که جهت بهره برداری در دهه فجر سالجاری پیش بینی شده است و باید تلاش شود با تعامل و همکاری این مهم را به انجام رسانیم.

در ادامه عباس زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان به اهمین اجرای پروژه های مسکن مهر پرداخت و افزود: باید تمام تعاونی ها در جهت تامین سهم آورده اعضا تلاش کنند.

وی افزود: مدیران تعاونی ها نباید به دنبال فرصت و تمدید قراردادهای اجرای پروژه باشندو تمام تلاش خود را در اجرای پروژ] ها در موعد مقرر بکارگیرند.

کلانتری مدیریت شعب بانک مسکن استان نیز با اشاره به مسائل موجود در فرآیند اعطای تسهیلات خواستار همکاری و تعامل بیشتر مدیران شرکت های تعاونی شد. وی ضمن تاکید بر لزوم تامین منابع برای گسترش خدمات در نظام بانکی از همه مدیران تعاونی های مسکن خواست علاوه بر حفظ موجودی حساب، گردش مالی نیز داشته باشند.

همچنین در این جلسه پرهام جانفشان رئیس سازمان مسکن و شهرسازی طی سخنانی با اشاره به اقدامات ارزنده دولت در جهت تامین مسکن اقشار کم درآمد، اجرای مسکن مهر را از جمله افتخارات دولت نام برد و گفت: پروژه های مسکن مهر استان رشد خوبی داشته و دست یابی به این افتخارات ثمره تلاش مجموعه عوامل استان است.

وی در خاتمه ضمن اعلام آمادگی جهت بکارگیری توانمندی این سازمان جهت تسریع در ساخت مسکن مهر اظهار امیدواری کرد: بخشی از واحدهای مسکونی پروژه های استان که جهت بهره برداری در دهه فجر پیش بینی شده در موعد مقرر تکمیل و آماده شود.

۵ دی ۱۳۸۹ ۱۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید