مشاهده خبر

در طرح هدفمندی یارانه ها بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است

در طرح هدفمندی یارانه ها بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است
وزیر تعاون اظهار داشت: در طرح هدفمندی یارانه ها، بسته های حمایتی برای بخش های مختلف، در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، محمد عباسی عصر دوشنبه در همایش تعاونگران استان گلستان در گرگان افزود: در این طرح، حمایت از بنگاه های زودبازده مورد توجه اساسی است و نگرانی در این بخش وجود ندارد.
وی یادآور شد: طرح هدفمندی یارانه ها به قسمت های متعددی تقسیم می شود که یکی از بخش ها، واریز یارانه نقدی به حساب مردم است.
عباسی عنوان کرد: بخش دیگر این طرح، تخصیص یارانه برای جبران کسری در بخش های مختلف خواهد بود و بخش دیگر این طرح، حمایت از بنگاه های تولیدی و اقتصادی است.
وزیر تعاون با تاکید بر مشارکت و همراهی مردم در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: در طول 80 سال گذشته سعی شد این طرح اجرا شود و این طرح پیشینه ای به این مدت دارد.
وی با بیان این که در طرح هدفمندی یارانه ها، دولت به دنبال حذف یارانه نیست، اظهار داشت: مدیریت یارانه ها در این طرح به خود مردم واگذار می شود.
وی خواستار مشارکت و همراهی مردم برای اجرای صحیح این قانون شد و گفت: مردم نگران نباشند و به شایعات نیز توجه نکند.
وزیر تعاون در ادامه با اشاره به این که ایران در عرصه بین المللی دارای ابهت است، گفت: امروز عرصه بین المللی بدون حضور ایران به سامان نخواهد رسید.
عباسی افزود: استقبال پرشور از رئیس جمهوری در لبنان نشانه اثرگذاری و ابهت ایران اسلامی در عرصه های بین المللی است.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به نیویورک عنوان کرد: در آنجا همه کشورها گوش ایستاده بودند تا ببینند ایران چه می گوید.
وی خاطرشان کرد: توطئه های زیادی علیه ایران اسلامی صورت گرفته است ولی به رغم همه این تلاش ها، امروز ایران در عرصه بین المللی دارای عزت است.
عباسی ریشه این عزت و ابهت را در مقاومت ملت بیان کرد و گفت: طی سال های جنگ تحمیلی کشورهای مختلف جهان علیه ایران اسلامی بسیج شده بودند ولی با پایداری، ملت ایران به پیروزی رسید.
وزیر تعاون، جنگ تحمیلی را از توطئه های آمریکا و حامیانش علیه ایران اسلامی مطرح کرد و گفت: میلیاردها ریال در این جنگ هزینه شده است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر توسعه زیادی در کشور صورت گرفته است که ریشه در پایداری ملت دارد.
وزیر تعاون افزود: اکنون ایران اسلامی جزو 10 کشور منابع علمی جهان است و این پیشرفت ها، ناشی از تلاش ملت است.
وزیر تعاون با بیان این که اگر اتحاد مردم نباشد مسیر توسعه پیش نمی رود گفت: ایران دو رمز اساسی در پیروزی هایش در دسیسه های مختلف دارد که یکی رهبری به معنای اتصال مردم به ولایت است و دیگری وحدت و تعاون مردم است.

۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۲۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید