مشاهده خبر

برگزاری نمایشگاه عرضه توانمندی ها و تولیدات بخش تعاون دراستان گلستان

برگزاری نمایشگاه عرضه توانمندی ها و تولیدات بخش تعاون دراستان گلستان
نمایشگاه عرضه توانمندی ها و تولیدات بخش تعاون با حضور تعاونی های برتر و نمونه استان های گلستان ، تهران ، خراسان رضوی، خراسان شمالی ،سمنان ، گیلان و مازندران از 24لغایت 25 آبان ماه سال جاری در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، این نمایشگاه روز دوشنبه 24 آبان ماه با حضور محمد عباسی وزیر تعاون در محل  گرگان –بلوار ناهار خوران –جنب هتل راه و ماه افتتاح و به مدت دو روز برای بازدید عموم آزاد می باشد .

هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه، گسترش فرهنگ استفاده از محصولات تعاونی ها در بین مردم و ایجاد ارتباط بین بخش های مختلف تولید ،توزیع و مصرف در این بخش و آشنایی تعاونی ها با فعالیت های صورت گرفته در سایر استان ها می باشد .

در این نمایشگاه 150  غرفه برای تعاونی ها در نظر گرفته شده است که قریب 70 غرفه مخصوص تعاونی های استان گلستان می باشد .

این شرکت ها شامل  تعاونی های  صنعتی، کشاورزی، معدنی، خدماتی، تولیدی ، تأمین نیاز تولید کنندگان و مصرف کنندگان و دیگر تعاونیها می باشد  که با حضور در این نمایشگاه دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

برگزاری همایش و دیدار با تعاونگران –بانوان- تجلیل از کارمندان نمونه و ایثارگران ،برگزاری جلسه مشترک اتاق تعاون و بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان، آغاز پذیره نویسی ذوب آهن (تعاونی سهامی عام ) ،کلنگ زنی نورد گلستان و نیروگاه،افتتاح تعاونی طبرستان  و حضور در برنامه خبری سیمای مرکزگلستان  از برنامه های وزیر  تعاون در سفر یک روزه به استان گلستان  و در حاشیه برپایی نمایشگاه مذکور خواهد بود.

۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید