مشاهده خبر

وزیر تعاون: حضور همیشه درصحنه مردم، پشتوانه خدمت رسانی دولت است

وزیر تعاون: حضور همیشه درصحنه مردم، پشتوانه خدمت رسانی دولت است
وزیر تعاون، حضور گسترده و همیشه درصحنه مردم ایران اسلامی را پشتوانه محکم دولت درخدمت رسانی به مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، 'محمد عباسی' عصر سه شنبه درجلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر گفت: حضور مردم درصحنه های مختلف انقلاب، سبب اقتدار و عزت کشور اسلامی ایران درجهان شده است.
وی بااشاره به سخنرانی ريیس جمهوری درسازمان ملل ، این سخنرانی های تاثیر گذار را ناشی از پشتوانه مردم و ولایت مداری ایشان دانست و افزود: امروز عزت و اقتدار ملت ایران در جهان، مرهون ایستادگی و مقاومت و تحت امر رهبری بودن مردم و نیز حضور آنان درصحنه است.
عباسی همچنین بابیان اینکه مردم ایران اسلامی طی30 سال گذشته باحضور بموقع و همیشگی خود درصحنه، وفاداری خود را به انقلاب، امام راحل، رهبر معظم انقلاب و دولت های خدمتگزار ثابت کرده اند، اضافه کرد: امروز وظیفه تک تک مسوولان است که با همت مضاعف و کار مصاعف خود پاسخ محبت های مردم را بدهند.
وی همچنین ازپیگیری مشکلات مطرح شده شهرستان آزادشهر درجلسه هیات دولت خبر داد و تصریح کرد: دولت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بوی‍ژه معضل بیکاری جوانان این شهرستان انجام خواهد داد.
نماینده اعزامی رییس جمهوری به آزادشهر همچنین از مسوولان این شهرستان خواست تا مشکلات منطقه خود را با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی این شهرستان اولویت بندی و برای آنها راهکارهای علمی پیدا نمایند تا سریعتر رفع شود.
دراین جلسه همچنین فرماندار و امام جمعه آزادشهر و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان درمجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی کوتاه به بیان برخی مشکلات این شهرستان پرداخته و معضل بیکاری را مهمترین مشکل جوانان آزادشهری اعلام کردند.
قبل از برگزاری جلسه شورای اداری ، وزیر تعاون علاوه بر برگزاری ملاقات مردمی، از دو طرح درحال ساخت بیمارستان و طرح مسکن مهر آزادشهر بازدید کرد.

۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۶:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید