مشاهده خبر

نمایشگاه دائمی دستاوردهای تعاون در گلستان گشایش یافت

نمایشگاه دائمی دستاوردهای تعاون در گلستان گشایش یافت
همزمان با ایام گرامیداشت هفته تعاون نمایشگاه دائمی توانمندی های بخش تعاون در گلستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، این نمایشگاه با هدف معرفی و شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های بخش تعاون در هفته تعاون با حضور بصیری مدیرکل تعاون استان، جلالی مدیرکل فنی و حرفه ای، مهدوی نیا مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان و چندتن دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

مدیرکل تعاون در حاشیه این مراسم ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های تعاونگران گلستانی گفت: برپایی نمایشگاه دائمی توامندی های بخش تعاون نمایش گوشه ای از پتانسیل های این بخش است. وی افزود: خوشبختانه استان توانسته است با وجود تعاونی های فعال خود رتبه سوم و در بخش بانوان رتبه نخست کشور را کسب کند که این امر نشان از نهادینه شدن جایگاه تعاون در استان دارد.

در ادامه دکتر مهدوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، همت مسئولین و دولتمردان را در حوزه تعاون یکی از دلایل افزایش انگیزه و رغبت تعاونگران دانست و افزود: برپایی نمایشگاه  ها فرصت مناسبی برا به نمایش گذاشتن توامندی های بخش تعاون است که به موازات آن باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس تعاونی ها نیز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتباراتی که به بخش تعاون تخصص یافته است، انتظار می رود فعالیت تعاونی ها استمرار و پایداری بیشتری یابد.

شایان ذکر است تعداد 80 تعاونی در این نمایشگاه برای عرضه تولیدات و خدمات خود شرکت نموده اند.

۲۱ شهریور ۱۳۸۹ ۱۳:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید