مشاهده خبر

دکتر ناصری: دو واحد درسی تعاون به دروس دانشگاه ها اضافه شود.

دکتر ناصری: دو واحد درسی تعاون به دروس دانشگاه ها اضافه شود.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در دیدار از اداره کل تعاون استان گلستان، اضافه شدن دو واحد درس تعاون به مجموعه دروس عمومی دانشگاه ها را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، دکتر مسعود ناصری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تعاون و ضرورت فرهنگ سازی در خصوص تعاون گفت: با پیشنهاد به شورای عالی آموزش کشور می توان دو واحد درسی به دروس دانشگاهی اضافه کرد.

وی ظرفیت های کشاورزی استان را بالقوه ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اینکه زمینه کشاورزی در استان مناسب تر است باید با سرمایه گذاری در این بخش به تعاونی های کشاورزی و دامداری توجه بیشتری شود.

در ادامه علیرضا بصیری مدیرکل تعاون استان گلستان گفت: ساماندهی اولیه اداره کل و ادارات شهرستان هااز لحاظ نیروی انسانی و امکانات از جمله اولین اقدامات انجام شده در بخش تعاون استان بود.

وی به اقدامات صورت گرفته در بخش تعاون استان اشاره و خاطر نشان کرد: پس از تلاش پرسنل تعاون استان، جایگاه استان گلستان در مسکن مهر از رتبه 30 کشوری به 20 بهبود یافت. بصیری از افتتاح 500 واحد مسکن مهر در هفته تعاون خبر داد و افزود: مسکن مهر شهرستان های گنبد، کلاله، آزادشهرو کردکوی از جمله پروژه های قابل افتتاح در هفته تعاون می باشند.

۱۶ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید