مشاهده خبر

ثبت بیش از 250 تعاونی در 4 ماه نخست سال

ثبت بیش از 250 تعاونی در 4 ماه نخست سال
ثبت شرکت های تعاونی در 4 ماه نخست سال به 262 مورد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، تعداد 262 شرکت تعاونی در 4 ماه نخست سال 89 ثبت گردید که در مقایسه با تعاونی های ثبت شده در سال 88 رشد چشمگیری داشته است. به گونه ای که 65 درصد از آمار ثبتی سال 88 از ابتدای سال تا پایان تیرماه محقق شده است.

علیرضا بصیری مدیرکل تعاون استان گلستان گفت: در اهداف کمی ابلاغی از سوی وزارت تعاون در سال 89، سهم استان گلستان در تشکیل تعاونی ها 526 مورد می باشد که از ابتدای سال تا کنون باثبت 262 تعاونی، نیمی از آن محقق گردیده است. وی افزود: بیشترین آمار ثبت شرکت های تعاونی در شهرستان کلاله می باشد. وی در ادامه خاطرنشان کرد: شهرستان های گرگان، بندرترکمن و علی آباد کتول رتبه های دوم تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

مدیکل تعاون استان به ثبت نام تعاونی های گلستانی در پنجمین جشنواره تعاونی های برتر اشاره و خاطرنشان کرد: با ثبت نام 135 شرکت تعاونی در این جشنواره، استان گلستان رتبه برتر حضور تعاونی ها را کسب کرد.

وی تصریح کرد: در مرحله مقدماتی پنجمین جشنواره ملی تعاونی های برتر، تعداد 135 شرکت تعاونی از استان ثبت نام کردند.

بصیری اذعان داشت: پس از بررسی کارشناسی توسط کارگروه داوری جشنواره ملی تعاونی های برتر در مرکز استان، 16 تعاونی در گرایش های مختلف معرفی خواهند شد.

 

۱۶ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۶:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید