مشاهده خبر

تشکیل تعاونی بهترین شیوه برای دستیابی به اهداف گروهی است.

تشکیل تعاونی بهترین شیوه برای دستیابی به اهداف گروهی است.
معاون اداره کل تعاون استان گلستان، تشکیل تعاونی را بهترین روش برای دستیابی به اهداف گروهی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان،"عبدالله نوروزی فرد" امروز در مصاحبه ای افزود: با تشکیل تعاونی هر فرد می تواند در کنار دیگران برای رسیدن به یک هدف مساوی و با سهمی برابر، تلاش نماید .
وی ادامه داد: تشکیل شرکت تعاونی مسکن خبرنگاران نیز منطبق با ضوابط اداره کل ارشاد است و فقط مطابق با قانون تعاون برآن نظارت می شود.
به گفته وی، برای تعاونی مسکن خبرنگاران نیز تسهیلاتی مطابق قانون تعاونی اعطا می شود تا خواسته های خبرنگاران تامین شود.
معاون پژوهش آموزش و کارآفرینی اداره کل تعاون گلستان افزود: در حال حاضر برای اعطای تسهیلات به مسکن خبرنگاران در قالب تعاونی، جلساتی با ادارات کل تعاون، ارشاد اسلامی و سازمان مسکن و شهرسازی برگزار شده تا رشته های مختلف هنری و مطبوعاتی بتوانند از تسهیلات تعاونی بهره مند شوند.
نوروزی فرد با انتقاد از اینکه استان گلستان از داشتن روزنامه محروم است، گفت: در صورتی که خبرنگاران در قالب تعاونی برای مسکن اقدام نمایند، به طور حتم ضرر نخواهند کرد.
وی، تعاون را دستگاهی فرابخشی بیان کرد و اذعان داشت: تعاون می تواند در تمام حوزه ها فعالیت داشته باشد تا نیاز همه افراد را برآورده سازد.
نوروزی فرد افزود: برای تحقق اهداف تعاونی 16 هزار عضو صنایع دستی استان در قالب تعاونی توانستند از مزایا و تسهیلات بخش تعاون در صنایع دستی بهره مند شوند.

۱۶ اَمرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید