مشاهده خبر

انعقاد تفاهم نامه میان اداره تعاون و اداره تربیت بدنی شهرستان بندرترکمن

انعقاد تفاهم نامه میان اداره تعاون و اداره تربیت بدنی شهرستان بندرترکمن
طی جلسه ای در اداره تربیت بدنی شهرستان بندرترکمن، تفاهم نامه ای بین اداره تعاون و اداره تربیت بدنی این شهرستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، در این جلسه روسای ادارات تعاون و تربیت بدنی شهرستان بندرترکمن پیرامون همکاری های بیشتر به گفتگو پرداختند.

بر اساس این گزارش، شیرمحمد مصدق رئیس اداره تعاون بندرترکمن ضمن اشاره به ویژگی ها و مزیت های بخش تعاون، به توضیح نحوه ثبت و تشکیل تعاونی پرداخت و گفت: تعاون یک دستگاه فرابخشی است و این ویژگی باعث می شود تا اقشار مختلف در قالب تعاونی درکنار هم به فعالیت اقتصادی بپردازند.

وی ابراز امیدواری کرد: با بررسی دقیق گستره فعالیت تعاونی های خدمت رسان به ورزشکاران، زمینه استفاده از توانمندی های دوستداران ورزش فراهم گردد.

در پایان این جلسه نیز روسای ادارات تعاون و تربیت بدنی شهرستان بندرترکمن تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

در بخشی از تفاهم نامه مقرر گردیده اداره تعاون شهرستان بندرترکمن ضمن ارائه اسناد و مدارک مربوط به ثبت شرکت تعاونی به اداره تربیت بدنی، جلسات توجیهی و کلاس های آموزشی را برای متقاضیان برگزار نماید. همچنین مقرر شد اداره تربیت بدنی این شهرستان نیز با شناسایی و معرفی متقاضیان تشکیل شرکت تعاونی موجبات تسهیل در این روند را فراهم آورد.

۲۲ تیر ۱۳۸۹ ۰۸:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید