مشاهده خبر

نوروزی فرد از افزایش 650 درصدی اعبتارات ترویجی اداره کل تعاون استان گلستان خبر داد.

نوروزی فرد از افزایش 650 درصدی اعبتارات ترویجی اداره کل تعاون استان گلستان خبر داد.
معاون پژوهش، آموزش و کار آفرینی اداره کل تعاون استان گلستان گفت: اعتبارات ترویجی استان در سال جدید بیش از 600 درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، نوروزی فرد با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ تعاون در کشور خاطر نشان کرد: با توجه به ابلاغ مقام معظم رهبری در خصوص سیاستهای کلی اصل 44 مبنی بر افزایش سهم تعاون به 25٪ از اقتصاد کشور تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور، فرهنگ سازی در بین آحاد مردم از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار گردیده است.

وی تصریح کرد: انجام فعالیتهای ترویجی غالبا به منظور فرهنگ سازی در بین آحاد مردم در سازمانها، مورد توجه قرار می گیرد و به همین منظور سالانه مبالغی از سوی وزارت تعاون به ادارت کل اختصاص می یابد که سهم استان گلستان از این اعتبارات در سال گذشته 300 میلیون ریال بوده است.

معاون پژوهش، آموزش و کار آفرینی افزود: با پیگیریهای به عمل آمده از سوی مدیریت استان، این اعتبارات در سال 89 با رشدی 5/6 برابری به 970 میلیون ریال افزایش یافته است.

وی فعالیتهای ترویجی را متنوع ارزیابی و یادآوری کرد: برنامه های  گوناگونی از قبیل برگزاری همایش ها، نمایشگاهها و سمینارها، ساخت برنامه های تلویزیونی و رادیو ئی و همچنین پیگیری تهیه، چاپ و نشر کتاب و نیز چاپ مطالب ترویجی در نشریات استان از جمله فعالیتهای مربوط به حوزه معاونت پژوهشی می باشد.    

۱۰ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید