مشاهده خبر

سرپرست تعاون علی آباد گلستان :مدیریت تعاون استان گلستان بر رشد و توسعه استوار است

سرپرست تعاون علی آباد گلستان :مدیریت تعاون استان گلستان بر رشد و توسعه استوار است
سرپرست اداره تعاون شهرستان علی آباد گفت : نگاه آینده نگری مدیریت تعاون استان بر رشد و توسعه استان استوار است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، مزیدی افزود: در این شهرستان تعداد 870 تعاونی تا پایان سال 88 به ثبت رسید که با گرایشهای مختلف مشغول فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: تا پایان سال 88 تعداد 779 نفر اشتغالزایی از بدو تاسیس اداره تعاون ایجاد شده است که البته اوج این مهم در دولت نهم و دهم رخ داده است و در بحث پرداخت اعتبارات تا قبل از آن شاید توجه و اقدامی مناسبی صورت نگرفته ولی اخیرا رونق چشمگیری یافته است .

مزیدی به برخی اقدامات و فعالیت های انجام شده اشاره کرد و گفت : در خصوص مسکن مهر در شهر فاضل آباد با تحویل بیش از 3 هکتار زمین، کار ساخت 220 واحد مسکن مهر  آغاز و با جدیت در حال انجام است و تاکنون با تلاش دست اندر کاران پیشرفت خوبی داشته است.

سرپرست تعاون علی آباد از توزیع سهام عدالت شهرستان نیز یاد کرد و افزود: افراد واجد شرایط دریافت سهام عدالت بیش از 99 هزار نفر هستند که برگه سهام عدالت را دریافت کرده اند.

وی گفت: تشکیل تعاونیهای دانش بنیان ، اتحادیه کشاورزی ،تعاونی خیرین در حال پیگیری است که اخذ ایران کد برای تعاونیهای تولیدی شهرستان نیز در حال پیگیری است که در فاز اول آن برای 50 واحد صادر خواهد شد.

مزیدی در ادامه خاطرنشان کرد: تشکیل تعاونیهای قرض الحسنه روستائی ،تعاونی فراگیر شهرستانی نیز در حال انجام اقدامات اولیه می باشد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر خرید گندم توسط یکی از تعاونیها با ظرفیت 2هزار تن و اشتغالزایی 10 نفر در روستای محمد آباد شهرستان در حال انجام است.

سرپرست اداره تعاون شهرستان علی آباد ابراز امیدواری کرد: با روند رو به رشد تعاون استان تحقق جایگاه واقعی بخش تعاون دور از انتظار نیست.

۷ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید