مشاهده خبر

ایجاد فضای اداری جهت پاسخگویی به مشمولین و اعضای تعاونی ها از ضروریات است

ایجاد فضای اداری جهت پاسخگویی به مشمولین و اعضای تعاونی ها از ضروریات است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون گلستان مهندس رضایی مدیر کل تعاون گلستان در جلسه مشترک اتحادیه و تعدادی از شرکتهای تعاونی سهام عدالت و دبیرخانه توزیع سهام عدالت بیان کردند : با توجه به اینکه قریب به 1000000 نفر از مردم استان عضو تعاونی های سهام عدالت خواهند شد و تمامی شرکتهای تعاونی سهام عدالت در ساختمانهای استیجاری مشغول به خدمات رسانی هستند . ایجاد یک فضای اداری مناسب جهت پاسخگویی به مشمولین و اعضای تعاونی ها از ضروریات است .

رضایی گفت : بر اساس مصوبه هیئت وزیران جهت خرید ساختمان استقرار سهام عدالت در کلیه شهرستانها اعتبار مورد نیاز از منابع تملک دارایی استان تأمین خواهد شد که این اعتبار در سرجمع اعتبار سالانه اداره کل تعاون اضافه شده تا به صورت مشارکتی درطی سال اینده نسبت به خرید ساختمان استقرار اقدام گردد.
ایشان افزودند در این راستا مقرر گردید تعاونی های سهام عدالت نسبت به شناسایی و معرفی املاک مورد نظر خود اقدام نمایند .
مدیر کل تعاون گفت  : به زودی دستور العمل مدیریت بر تعاونی های سهام عدالت فرآیند بودجه ریزی سالانه و منابع تأمین درآمد توسط وزارت تعاون ابلاغ خواهد شد و تعاونی ها ی مذکور تحت پوشش اداره کل تعاون قرار خواهند گرفت .
وی افزود  : در حال حاضر تعداد 11 تعاونی سهام عدالت و یک اتحادیه با تعداد پانصدو هفت هزار نفر عضو در استان گلستان در حال فعالیت بوده که 32% جمعیت استان را شامل می شود .
۳۰ آذر ۱۳۸۷ ۰۷:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید