مشاهده خبر

با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، مجموعه فرهنگی و ورزشی کردکوی افتتاح شد

با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، مجموعه فرهنگی و ورزشی کردکوی افتتاح شد
مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرستان کردکوی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرستان کردکوی گفت: در راستای سیاست‎های فرهنگی و ورزشی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و بهره‌مندی جامعه کارگری غرب استان گلستان از مجموعه‌های ورزشی با مصوبه هیئت دولت این مرکز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره‎برداری رسید.

امرالله عباسی تصریح کرد: این پروژه‎ با هزینه‌ای معادل 12 میلیارد ریال در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و زیربنای یک‌هزار و 500 مترمربع از سال 1390 آغاز و در مردادماه سال 1394 آماده بهره‎برداری شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان خاطرنشان کرد: این مجموعه دارای امکانات بهره‎برداری سالن بدنسازی، سالن ورزش‎های رزمی، سالن چندمنظوره ورزشی والیبال، فوتسال و بسکتبال است و با تکمیل پروژه زمین چمن پیست دوومیدانی و سالن بدنسازی نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد.

عباسی با بیان اینکه 40 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه نیاز است، تصریح کرد: براساس میزان جمعیت شهرستان کردکوی که بالغ بر 70 هزار نفر است فضاهای فرهنگی و ورزشی این شهرستان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: تعداد کارگران شهرستان کردکوی، 8 هزار و 500 نفر است که از این میزان 8 هزار و 250 نفر دارای بیمه تامین اجتماعی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان افزود: شهرستان کردکوی دارای 930 واحد تولیدی است که از این میزان 93 واحد، 10 کارگر به بالا دارد.

عباسی گفت: تمامی انشعاب آب، برق، گاز و تلفن در این مجموعه فرهنگی و ورزشی انجام شده است.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۹
خبرگزاری فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید