مشاهده خبر

استاندار گلستان در جشن بزرگداشت هفته کارگر: گلستان پایلوت اشتغال ای سی تی در کشور شود

استاندار گلستان در جشن بزرگداشت هفته کارگر: گلستان پایلوت اشتغال ای سی تی در کشور شود
استاندار گلستان گفت: با توجه به هفت هزار نفر فارغ التحصیل بیکار در استان گلستان می‎تواند این استان پایلوت اشتغال ای سی تی در کشور معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان ، حسن صادقلو پیش از ظهر امروز در جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از برترین‎های جامعه کارگری گلستان اظهار کرد: کارآفرین نقش مهمی را  در جامعه ایجاد می‎کند و کارفرما و کارگر همگی در صف یک مجاهد فی سبیل الله قرار دارند.

وی با بیان اینکه باید به آموزه‎های اسلامی توجه شود، خاطر نشان کرد: کارگران که در حوزه کار نقش آفرین هستند باید پاداش و مزد خود را نزد خدا ببینند و به این گونه خود اعمال خود را خدایی کنند.

استاندار گلستان افزود: ما باید در تراز حقیقی و واقعی کارگران در حقوق و مزایای آنها توجه کنیم و قدردانی از زحمات کارگر بر حسب وظیفه است.پ

صادقلو گفت: رابطه اعتقادی و ایمانی در بین کار و کارفرمایی وجود داردکه باید در یک افق و چشم انداز به آن توجه شود.

وی یادآور شد: یکی از باور مشترک ما این است که باید حوزه کارگری و کارفرمایی در زمینه های مختلف از جمله از حقوق و مزایا در یک خط طولی در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

استاندار گلستان اذعان کرد: ما باید انقلاب اسلامی را در فردا این جهان مدل سازی  کنیم و از این جهت باید در رابطه کارگر و کارفرما مدل ساز شویم.

صادقلو ابراز داشت: در استان گلستان ظرفیت اشتغال بنگاه‎های 100نفر به بالا 3.2 درصد است و از این جهت استان گلستان به دلیل محوریت بخش کشاورزی عقب ماندگی دارد.

وی با بیان اینکه گلستان می‎تواند پایلوت اشتغال ای سی تی در کشور شود، گفت: با توجه به هفت هزار نفر فارغ التحصیل بیکار در استان  امیدورایم با توجه و عنایت خاص وزارت کار و تعاون این مهم در گلستان نهادینه شود.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید