مشاهده خبر

جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از 35 کارگر برتر و نمونه گلستان برگزار شد.

جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از 35 کارگر برتر و نمونه گلستان برگزار شد.
جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از 35 کارگر برتر و نمونه استانی با حضور معاون امور تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، امر اله عباسی پیش از ظهر امروز در جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از برترین‎های جامعه کارگری گلستان اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران کارگران با بهره‎برداری از فرهنگ غنی اسلامی و منویات مقام معظم رهبری در محیط کار فعالیت می‎کند.

وی با بیان اینکه کار در فرهنگ اسلامی عبادت به حساب می‎آید، تصریح کرد: کار یعنی جهاد و کارگران ما در شرایطی زندگی می‎کنند که جامعه ارزش خاص و ویژه‎ای برای آنها برخوردار است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه کمیته‎های کارگری شهرستان‎ها در هفته کار و کارگر فعال است، ابراز داشت: تلاش بر این است برنامه‎ها در این هفته با فعالیت و انگیز خود کارگران به خصوص در بنگاه‎های اقتصادی انجام شود.

عباسی ادامه داد: دیدار با ائمه جماعت شهرستان‎ها ، استاندار ، فرماندارن و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان، مصاحبه تلویزیونی با نخبگان کار و کارگری، مراسم پیاده روی خانوادگی، برگزاری جشن بزرگ کارگری، دیدار اعضای ستاد گرامیداشت با خانواده شهدا، افتتاح پایگاه مقاومت بسیج و خانه بهداشت کارگری، برگزاری مسابقات ورزشی،فرهنگی ،هنری و میثاق با شهدا و حضور در نماز پرشور جمعه از برنامه‎های ما در هفته کار و کارگر است.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید