مشاهده خبر

نظام جامع روابط عمومی ها اجرا خواهد شد.

نظام جامع روابط عمومی ها اجرا خواهد شد.
سخنگوی دولت با اشاره به نظام مند شدن افزایش بودجه روابط عمومی ها گفت: در دولت دهم نظام روابط‌عمومی‌ها را اجرایی خواهیم کرد و همچنین براساس توافق نامه که انجام شده دو درصد بودجه ستادی هر نهاد و سازمان در اختیار روابط عمومی ها قرار می گیرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور در چهارمین همایش روابط‌ عمومی‌های دستگاههای اجرایی گفت: روابط عمومی قطعا قلم، زبان و بیان هر سازمان است و به ویژه در این دولت متمایز از دولتهای دیگر است .
وی در ادامه به نقش روابط عمومی ها اشاره کرد و گفت : روابط عمومی می‌تواند سختی‌ها و دشواری‌هایی که در مسیر خدمات دولت وجود دارد به مردم منعکس کنند تا آنها با این مشکلات بیشتر آشنا شده و دولت را یاری کنند.
وی افزود: در مباحث اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و سیاست خارجی انصافا کارهایی که در این دولت انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست و لازم است صدا و سیما با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این تلاشها و اقدامها را منعکس کند.
سخنگوی دولت تصریح کرد روابط عمومی‌ها در تکریم مراجعه کننده ها نقش محوری دارند و از آنها انتظار می رود با استفاده از فناوری های جدید مانع سردرگمی مردم شوند.

رحیمی خطاب به روابط‌عمومی‌ها اظهار کرد: در عصر حاضر ما باید جهانی فکر کنیم و از چهاردیواری و محدودیت هایی که دور خود به وجود آورده‌ایم خارج شویم تا زمینه ساز کسی باشیم که همگان در انتظار او هستند.
سخنگوی دولت در ادامه تصریح کرد روابط عمومی‌ها در تکریم مراجعه کننده ها نقش محوری دارند و از آنها انتظار می رود با استفاده از فناوری های جدید مانع سردرگمی مردم شوند.
وی به اجرای نظام جامع روابط عمومی در دولت دهم اشاره کرد و گفت: در دولت دهم این نظام را اجرایی خواهیم کرد و سعی می شود افزایش بودجه روابط عمومی‌ها نظامند شود و همچنین براساس توافق نامه که انجام شده دو درصد بودجه ستادی هر نهاد و سازمان در اختیار روابط عمومی ها قرار می گیرد .

لازم به ذکر است در این همایش یک روزه که روابط عمومی های دستگاه های اجرایی کشور حضور داشتند، از روابط عمومی های برتر قدردانی شد.

۱ خرداد ۱۳۸۹ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید