مشاهده خبر

مهندس عباسی خبر داد:توسعه حمایتهای رفاهی و مسکن اجتماعی کارگران در سال 94

مهندس عباسی خبر داد:توسعه حمایتهای رفاهی و مسکن اجتماعی کارگران در سال 94
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان از برنامه های این اداره کل در سال جدید خبر داد و گفت: توسعه مسکن اجتماعی کارگران و حمایتهای رفاهی از اهداف بلند مدت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می باشد که این مهم را در سال جدید به صورت کاملا جدی پیگیری خواهیم کرد.

مهندس امراله عباسی در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان کارگری استان گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام همدلی و همزبانی، دولت و ملت نامگذاری شده است که بهترین فرصت برای هماهنگی و همدلی بیشتر بین این اداره کل و تشکلهای کارگری می باشد که قطعا آثار و نتایج مثبت آن، وضعیت جامعه کارگری را بیش از پیش بهبود خواهد بخشید.

مهندس عباسی در ادامه به راهبردهای اعلام شده توسط رییس جمهور محترم اشاره کرد و افزود: حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات غیرنفتی از راهبردهای دولت برای سال 94 می باشد که بخش عمده ی آن به عهده اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی است که در این مسیر خطیر ، تشکلهای کارگری نقش بسیار مهمی می توانند ایفا کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: با یاری خداوند متعال و با پشتیبانی های رهبر عزیز انقلاب شاهد کسب موفقیتهای ارزشمندی توسط تیم مذاکره کننده کشورمان به سرپرستی دکتر ظریف با 1+5 هستیم که همه اینها حکایت از آن دارد که ایران اسلامی اهل منطق،  مذاکره و صلح در منطقه و جهان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در ادامه  نقش تشکل های کارگری در بهبود فضای جامعه را موثر دانست و گفت: امروز بیشتر تهدیدات بر علیه کشور به صورت سایبری می باشد و نیاز است که قشرهای مختلف مردم طبق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از دولت حمایت کنند که در این راستا تشکل های کارگری نقش به سزایی دارند.

امراله عباسی در ادامه گفت: هفته کارگر را در پیش داریم و وظیفه داریم در این هفته از مقام بالا و والای کارگران زحمتکش تجلیل کنیم که همیشه در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب ،نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری حضوری حماسی دارند و با کار و تلاش مانع از ایستادن چرخ های تولید و صنعت کشور هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انشاءالله با کمک همه شرکای اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان مانند کانون بازنشستگان کارگری بتوانیم مسیر خوبی را که از گذشته در پیش گرفتیم به خوبی ادامه دهیم.

در پایان این مراسم اعتبار نامه کانون بازنشستگان کارگری استان و حکم اعضای آن به آنان ابلاغ شد.
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید