مشاهده خبر

بازدید مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گلستان و فرماندار از مسکن مهر کلاله + گزارش تصویری

بازدید مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گلستان و فرماندار از مسکن مهر کلاله + گزارش تصویری
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با حضور در فرمانداری کلاله ضمن دیدار و گفتگو با فرماندار از مجتمع مسکونی مسکن مهر کلاله بازدید کرد .

مهندس عباسی پس از بازدید از مجتمع مسکونی مسکن مهر کلاله و بخش های مختلف آن گفت: هزینه و وقت زیادی برای اجرای این پروژه عظیم شد که می توانست الگوی مسکن در کشور شود که متاسفانه این پروژه در کلاله موفقیت آمیز نبود .

در ادامه بازدید ها مدیرکل تعاون به اتفاق فرماندار از سالن ورزشی در حال ساخت کارگران کلاله بازدید کردند و ایجاد چنین ورزشگاه هایی برای کارگران را زمینه خوبی برای ایجاد روحیه نشاط و تعالی برشمرد و گفت: انشالله درصددیم تا 60 درصد مراحل ساخت این استادیوم را تا پایان سال به اتمام برسانیم .

مهندس عباسی در ادامه پس از بازدید از پروژه های عمرانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستان کلاله،  در نشستی با فرماندار به مسایل و مشکلات حوزه کسب و کار از قبیل هزینه گاز کارخانه جات تولیدی – سهم کارخانه جات از هدفمندی یارانه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند .

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان حمایت از سرمایه گذاران را وظیفه دستگاه ها برشمرد و گفت : برای حفظ بازار و رونق کسب و کار مکلف به حمایت از سرمایه گذارن هستیم .


بازدید-از-کلاله-بهمن-93-1بازدید-از-کلاله-بهمن-93-2بازدید-از-کلاله-بهمن-93-3بازدید-از-کلاله-بهمن-93-4بازدید-از-کلاله-بهمن-93-5بازدید-از-کلاله-بهمن-93-6بازدید-از-کلاله-بهمن-93-7بازدید-از-کلاله-بهمن-93-8

۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید