مشاهده خبر

نشست صمیمی مدیر کل تعاون استان گلستان با مدیر مسئول و اعضاء دوروزنامه گلستان نو

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون گلستان مهندس حامد رضایی مدیر کل تعاون گلستان با نشستی که با مدیر مسئول روزنامه گلستان نوآقای محمد آذری و اعضاء تحریریه در محل روزنامه انجام گردید ابراز خرسندی نمودند که در این جمع فرهنگی حضور یافتند . رضایی گفت : ایجاد نشریات ، بیشتر بر می گردد به مبنای اعتقادی و مبنای اعتقادی شاید بحث اقتصادی نیست و فراتر از اینهاست . و این ارزشمند است .


مدیر کل تعاون گفت :  رسانه ها باید در جهت خواسته ها و انتظارات مردم کار کنند و موارد را دقیق انعکاس دهند و چون مردم بیشتر به انها اعتماد دارند ، پس نگاه های نقادانه ای هم که دارند بهتر است عالمانه و کارشناسانه باشد .
رضایی نیز در مورد تعاملاتی که بین نشریات و ادارات است گفتند : روابط عمومی ها پل ارتباطی بین ادارات و نشریات بوده و هر چه این همکاری ها بیشتر باشد روابط بهتر و بیشتر خواهد بود .
رضایی نیز در خصوص عملکرد اداره کل تعاون توضیحاتی دادند  و گفتنداداره کل تعاون یک دستگاه   فرابخشی است وبه این مفهوم که مامتولی ایجاد و حفظ یک سری ساختارهای اقتصادی هستیم .
در این نشست آقای آذری نیز در خصوص روند کاری روزنامه خود و اقداماتی را که در آن روزنامه  انجام می شود توضیحاتی را دادند .

۲۱ آبان ۱۳۸۷ ۱۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید