مشاهده خبر

جانمایی 1035 واحد جدید مسکن مهر شهرستان گنبد کاووس

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان، در جلسه ستاد مسکن مهر گنبد که در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد، قاضوی رئیس اداره تعاون گنبد از جانمایی 1035 واحد جدید مسکن مهر در این شهرستان خبرداد.

 در این جلسه که باحضور بصیری مدیرکل تعاون استان، دادبود معاون عمرانی استانداری و جانفشان رئیس سازمان مسکن و شهرسازی همراه بود، گزارشی از وضعیت مسکن مهر شهرستان گنبد ارائه شد. در این گزارش آمده است: مطالعات فاز 1 و 2 و مطالعات ژئوتکنیک مسکن مهر در دو سایت تقی آباد با جانمایی 435 واحد و پیرحاجی با جانمایی 600 واحد در قالب گروه های ساخت و مدیریت پیمان توسط شرکت های تعاونی مسکن مهر انجام شد.

بر اساس این گزارش کار ساخت و ساز 1035 واحد مسکونی از پروژه مسکن مهر در حال پیگیریی است و تا کنون 417 واحد جهت اخذ تسهیلات به بانک مسکن معرفی شده اند.

همچنین تا کنون تسهیلات بانک مسکن به مبلغ سیزده میلیارد و پانصدوشصت وشش میلیون ریال به متقاضیان مسکن مهر پرداخت شده است. در بخش دیگری از این گزارش به پرداخت هفت میلیارد و سیصدوپنجاه میلیون ریال تسهیلات آماده سازی به شرکت های تعاونی مسکن مهر شهرستان گنبد اشاره شده است.

لازم به ذکر است عملیات اجرایی ساخت و ساز مسکن مهر شهرستان کنبد تا کنون در قالب 20 قرارداد با 16 پیمانکار به ارزش بیست و دو میلیارد ریال در حال انجام است.

۲۵ فروردین ۱۳۸۹ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید