مشاهده خبر

در فرآیند ساخت و ساز مسکن تعاونی ها و اعضای آن مسئول هستند

در فرآیند ساخت و ساز مسکن تعاونی ها و اعضای آن مسئول هستند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون مدیر کل تعاون در جلسه شورای اداری تعاون مطرح کردند: بر اساس سیاستهای ابلاغی دولت ازین پس زمینهای با اجاره 99 ساله که در اختیار تعاونی ها قرار می گیرد به صورت تفکیک شده در اختیار گروههای 3 نفره و بیشتر قرار گیرد و تعاونی های مسکن مهر باید نسبت به تفکیک زمین و یا قطعه بندی و بلوک بندی اقدام نمایند . تعهد دولت در این بخش صرفا تامین زمین و اعطای تسهیلات در موعد مقرر است و در فرایند ساخت و ساز تعاونی های مسکن مهر و اعضای ان مسئول هستند.

در ادامه بیانات خود اشاره داشتند که :
ادارات شهرستانها تلاش نمایند تا هرچه سریعتر اتاقهای تعاون را در شهرستان های استان تشکیل دهیم همچنین فرآیند های اتاق واگذاری را شناسایی و به استان اعلام نمایید تا هرچه سریعتر به اتحادیه های تخصصی واگذار شود.
حسب اینکه نظارت اداره کل را به عملکرد و ادارات بیشتر نماییم از این پس تصمیم گرفته شد تا اینکه شهرستانهای فاقد ادارات مصوب ذیل ادارات مصوب فعالیت نمودند و ادارات شهرستانها با چهار منطقه تقسیم شده اند .
استاندارد سازی در تعاونی ها و تهیه فرمهای یکنواخت و همسان در پرونده ساختاری تعاونی ها از جمله موارد موکد مدیر کل در این جلسه بود .

۲۰ مهر ۱۳۸۷ ۱۲:۱۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید