مشاهده خبر

جلسه حلقه های صالحین با موضوع سبک زندگی در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد.

جلسه حلقه های صالحین با موضوع سبک زندگی در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد.
به گفته احمدی فرمانده پایگاه بسیج شهید چمران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی جلسه این هفته شجره طیبه صالحین با موضوع سبک زندگی در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد.
وی افزود : از آنجاییکه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در چندسال اخیر موضوع سبک زندگی بوده و در بیانات متعددی نیز بر این مهم تاکید داشتند، پایگاه بسیج این اداره کل این موضوع را به عنوان دستورکار خود در جلسه های صالحین قرار داده است.
احمدی همچنین عنوان کرد: در این جلسه که با استقبال کارکنان نیز مواجه شد، مواردی از جمله چرایی و اهمیت موضوع سبک زندگی در جامعه، نفوذ افسار گسیخته فرهنگ بیگانه به کشور و آسیب رساندن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی، الگوسازی برای جامعه به ویژه جوانان به منظور ایجاد سبک جدید و مطلوب جامعه اسلامی و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
فرمانده پایگاه شهید چمران اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اشاره به ضرورت بحث در خصوص موضوعات مبتلا به جامعه کنونی و نیز پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: سبک زندگی در بردارنده معانی و مفاهیم بسیار گسترده و بزرگی است که همه ابعاد فردی و اجتماعی زندگی در عرصه های مختلف از جمله اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را شامل می شود که قطعا باید شایسته جامعه اسلامی با فرهنگ کهن و غنی ایرانی باشد.
۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید