مشاهده خبر

خواجه مظفری: بیش از 12 هزار طرح مشاغل خانگی موفق به دریافت تسهیلات شدند

خواجه مظفری: بیش از 12 هزار طرح مشاغل خانگی موفق به دریافت تسهیلات شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: بیش از 22 هزار طرح مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات به بانک‎ها معرفی شده که بیش از 12 هزار طرح موفق به دریافت تسهیلات شده‎اند.

حسین‌علی خواجه‌مظفری عصر امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران استان اظهار داشت: از مهرماه سال گذشته تا به امروز بیش از 15 هزار شغل در بخش مسکن ایجاد شده است.

وی ادامه داد: در همین مدت نیز در سایر بخش‎ها که 15 هزار و 726 شغل در تعهد این اداره‎کل بوده است، بیش از چهار هزار شغل ایجاد شده است.

بیش از چهار هزار تعاونی در گلستان غیرفعال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان خاطرنشان کرد: در مدت نزدیک به یک سال گذشته 22 هزار و 805 طرح از طرح‎های مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات به بانک‎ها معرفی شده‎اند.

خواجه‌مظفری افزود: از این تعداد 12 هزار و 997 طرح موفق به دریافت تسهیلات شده و در مجموع نیز 28 هزار و 707 میلیون تومان تسهیلات به بخش مشاغل خانگی پرداخت شده است.

وی ابراز داشت: در استان گلستان بیش از 15 هزار تعاونی به ثبت رسیده که بیش از 908 هزار نفر مرد و بیش از 220 هزار نفر زن در این تعاونی‎ها عضو هستند.

خواجه‌مظفری اعلام کرد: از این تعداد تعاونی‎های ثبت‌شده بیش از چهار هزار آن به دلایل مختلف غیر فعال هستند.

در یک سال گذشته 567 تعاونی به ثبت رسیده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: خوشبختانه استان گلستان نسبت به بسیاری از استان‎هایی که در راه تشکیل تعاونی پیشگام هستند و از فعالیت بسیار بالایی برخوردارند از وضعیت مطلوبی بهره‌مند است.

وی ادامه داد: در یک سال گذشته 567 تعاونی در گلستان به ثبت رسیده است که آمار قابل توجهی است.

خواجه‌مظفری در پایان ابراز داشت: استان گلستان در تشکیل تعاونی‎ها بسیار فعال است و در رتبه بسیار خوبی قرار دارد و تعاونی‎های غیرفعال نسبت به تعداد کل تعاون‎ها تعداد بسیار کمی است.

 

۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۶:۳۵
خبرگزاری فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید