مشاهده خبر

حسینعلی خواجه مظفری: بخش خصوصی سربازان خط مقدم چرخه اقتصادی هستند

حسینعلی خواجه مظفری: بخش خصوصی سربازان خط مقدم چرخه اقتصادی هستند

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بخش خصوصی به عنوان سربازان خط مقدم در چرخه اقتصادی نقش بسزایی را ایفا می کنند.
حسین‏علی خواجه مظفری در نشست با جامعه کار و تعاون استان اظهار داشت: این اعتقاد در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد که بخش خصوصی را به مثابه بازوان توانمند در اجرای بسیاری از سیاست های اقتصادی می داند.

وی افزود: بر همین اساس امورات و فعالیت ها خود را به این بخش واگذار کرده ایم و شاهد رونق فعالیت ها هستیم.
خواجه‏مظفری با اشاره به اینکه در چشم انداز 20 ساله فعالیت ها باید از بخش دولتی خارج شود ابراز داشت: با اعتقادی که به این بخش وجود دارد و با همراهی همه مسئولان شاهد توسعه اقتصادی در سطح استان خواهیم بود.
خواجه مظفری توجه به بخش خصوصی را از الزمات سند چشم انداز توسعه برشمرد و افزود: با توجه به شرایط اقصادی و تحریم های که دشمنان از هر سو به ما تحمیل کرده اند اما این بخش در همه صحنه ها حضور داشته و همراهی و تعامل خوبی با مسئولان نظام دارند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خاطرنشان کرد: با بررسی مشکلت 82 واحد تعاونی در سطح استان خسارات زیادی به این بخش وارد شده اما با این وجود آنها در برابر این مشکلات ایستادگی کرده اند.
خواجه مظفری از همه مسئولان خواست تا توجه جدی به بخش خصوصی داشته باشند و تاکید کرد: با همراهی مسئولان بسیاری از مسائل این گروه قابل حل است و آنها به راحتی با اخذ تدابیر درست کمک بسیاری به اقتصاد کشور خواهند کرد.
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید