مشاهده خبر

خواجه مظفری در همایش گرامیداشت هفته کارگر: کارگران پرچمدار خود اتکایی و استقلال اقتصادی

خواجه مظفری در همایش گرامیداشت هفته کارگر: کارگران پرچمدار خود اتکایی و استقلال اقتصادی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در همایش گرامیداشت هفته کار و کارگر گفت: کارگران وفادارترین افراد جامعه به انقلاب و نظام اسلامی هستند.
حسینعلی خواجه مظفری اظهار داشت: هفته کارگر را باید به همه مردم تبریک گفت چرا که اینجا صحبت از یک شخص نیست بلکه تقدیر از جایگاه کارگر و ارزش گذاری برای این مقام است.

وی با اشاره به اینکه کارگران در جامعه پرچمدار خود اتکایی و استقلال اقتصادی هستند افزود: کارگران مانند روحی در سرمایه ، انر‍ژی  و مواد اولیه میدمند و آن را تبدیل به یک کالای قابل مصرف می سازند.

خواجه مظفری با اشاره به شعار سال ابراز داشت: کارگران و همه کسانی که در عرصه اقتصادی قدم برداشته اند با تلاش و جدیت و اراده جهادگونه می توانند خالق یک حماسه عظیم اقتصادی باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: از آنجائیکه حماسه سیاسی توامان با حماسه اقتصادی است، حضور پرشور و شعور قشر کارگر در عرصه های سیاسی به ویژه انتخابات پیش رو که مصداق بارز حضور مردمی است باعث اعتلا  و استحکام  پایه های نظام و همچنین استقلال اقتصادی است.

وی متذکر شد: حضور مردم در عرصه سیاسی و حمایت از نظام قطعا از نگاه بیگانگان و دشمنان همیشه رصد می شود و زمانی که دشمنان حضور پرشور مردم را ببینند از مکر و حیله های که برای این کشور و ملت در سر دارند مایوس خواهند شد.

خواجه مظفری با اشاره به اینکه در این نهاد در سالی که گذشت به قشر کار و نیاز های آنان تلاش شده تا رسیدگی مطلوبی انجام شود اضافه کرد: در همین راستا شاهد افزایش 10 درصدی بیمه شدگان و براسی سال جاری نیز افزایش 25 درصدی حقوق کارگران را خواهیم داشت.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید