مشاهده خبر

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: بررسی 123 عنوان شغلی در کمیته مشاغل سخت و زیان آور

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد:  بررسی 123 عنوان شغلی در کمیته مشاغل سخت و زیان آور
خواجه مظفری گفت: درخواست های 55 نفر از متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در 47 کارگاه مختلف استان و در قالب 123 عنوان شغل مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی، حسینعلی خواجه مظفری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در جلسه بررسی کمیته تجدیدنظر بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان گلستان گفت: از این تعداد ، 75 عنوان شغلی برای 35 نفر از متقاضیان توسط اعضای کمیته تأیید و به عنوان مشاغل سخت و زیان آور تشخیص داده شده است . 
وی بیان داشت: بیمه شدگانی که حداقل 20 سال سابقه کار متوالی یا 25 سال سابقه کار متناوب و پرداخت حق بیمه در کارهای سخت و زیان آور داشته باشند بدون شرط سنی میتوانند با مراجعه به ادارات و دفاتر و نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و تکمیل فرم مربوطه ، درخواست بازنشستگی از سازمان تامین اجتماعی نمایند.
خواجه مظفری در پایان گفت: در راستای اجرای آئین نامه اجرایی بند 5 مادۀ 76 قانون تأمین اجتماعی اولین جلسه کمیته تجدیدنظر بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان در سالجاری در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تشکیل شد .
لازم به ذکر است: در این جلسه مدیران کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، تامین اجتماعی ، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، نمایندگان کارگران و کارفرمایان استان حضور داشتند.
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید