مشاهده خبر

دکتر عبدالملکی:

موفقیت ورزشی کارگران موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند

موفقیت ورزشی کارگران موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: موفقیت ورزشی کارگران موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» در جمع اعضای تیم فوتبال فولاد هرمزگان با تبریک قهرمانی این تیم در مسابقات ساحلی کارگران در ایتالیا گفت: موفقیت شما در ادامه موفقیت‌های ورزشی کارگران کشور موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند و این یک دستاورد مهم برای ورزش کارگری است.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ورود تیم فولاد هرمزگان از مسابقات ساحلی کارگران در ایتالیا از اعضای این تیم در دفتر خود استقبال کرد و افزود: عرض خداقوت و تبریک به شما ورزشکاران که با موفقیت‌های خود و تلاش و پشتکار، روحیه خودباوری و اعتماد به نفس را به جامعه بزرگ کارگری منتقل می‌کنید.
 
در این مراسم که «سیدعلی موسوی جم »مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی  و« محمد چکشیان »معاون فرهنگی اجتماعی وزارت نیز حضور داشتند، یکی از ورزشکاران مدال خود را به نمایندگی از سایر اعضای تیم به دکتر عبدالملکی اهداء کرد. 
 
تیم فوتبال فولاد هرمزگان در مسابقات بین‌المللی ساحلی کارگران که با حضور ۶ تیم از ۴ کشور جهان در پروجای ایتالیا برگزار شد، عنوان نخست را کسب کرد و بامداد امروز با استقبال مدیرکل ورزش کارگران از طریق فرودگاه بین‌المللی امام‌ خمینی(ره) به کشور وارد شد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید