مشاهده خبر

اجرای طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده باعث ساماندهی امور بیمه ای کشور می شود

اجرای طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده باعث ساماندهی امور بیمه ای  کشور می شود
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور در در جلسه شورای هماهنگی ادارات وابسته به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان اظهار داشت: اجرای طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده باعث ساماندهی امور بیمه ای کشور می شود.
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

سید مجید موسویان اظهار داشت: در صندوق بیمه روستائیان و عشایر همیشه تاکید بر این بوده است که تعهدات بدون پشتوانه ایجاد نشود.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت کشور روبه کهنسالی است افزود: امروز در سطح کشوربرای  6 درصد جمعیت شاغل یک درصد مستمری بگیر قرار دارد، اما اگر رشد جمعیت به همین گونه باشد وضعیت تغییر خواهد کرد و در بیمه های اجتماعی باید برنامه های دراز مدت 50 ساله در دستور کار قرار گیرد تا در آینده دچار مشکل نشویم.

موسویان طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده را یکی از طرحهی موثر برای ساماندهی امور بیمه ای برشمرد و ابراز داشت: یکی از وظایف مشترک دستگاه هایی مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع رسانی و کمک به اجرایی این طرح در سطح کشور است تا بتوانیم برخی مشکلات که در این حوزه وجود دارد را مرتفع سازیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور تصریح کرد: 151 کارگزار بیمه روستائیان و عشایر در سطح استان گلستان وجود دارد که می تواند درراستای  تبلیغات و اطلاعات رسانی طرح ارجاع و پزشک خانواده کمک نمایند.

۲۰ دی ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید