مشاهده خبر

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: نهم دیماه 88 از 22 بهمن سال 57 مهمتر است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان:  نهم دیماه 88 از 22 بهمن سال 57 مهمتر است.
مدیرکل تعاون ، کار و فاه اجتماعی گلستان در حاشیه مراسمات سالگرد نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی بود اما 9 دی 88 روز مهم‌تری است زیرا در این روز معلوم شد انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم ولایت مدار، شکست‌ناپذیر است.
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

حسینعلی خواجه مظفری افزود: جمهوری اسلامی که در راس آن ولایت‌فقیه نباشد، عینا نظام طاغوت است و به همین علت ما حسب فرمایش امام راحل و عظیم الشان به جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد اما فقط به شرط ولایت‌فقیه رای «آری» دادیم.

خواجه مظفری اظهار داشت:  رخداد "9 دی" در تاریخ عمر نظام جمهوری اسلامی ایران یک نقطه عطف است؛ نقطه عطفی که حقیقت آن را فقط و فقط می‌توان در کلام کسی یافت که سکان‌دار کشتی انقلاب است و 9 دی ثمره سال‌ها صبر، بصیرت‌افزایی و ولایت اوست.

وی همچنین گفت: مقام معظم رهبری که در بیانات خود در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی تصریح فرمودند فتنه یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت؛ همواره راجع به 9 دی تأکیدات مهمی را بیان کرده‌اند که نصب‌العین قرار دادن آنها برای تمام خواص و عموم مردم می‌تواند روشنی بخش راه آینده کشور و اسلام ناب باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پایان سخنان خود به این موضوع اشاره کرد که حقیقت 9 دی آنطور که در کلام رهبر فرزانه ما تبلور یافته، نمادی از بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است.

وی تاکید کرد: در مراسمات سالروز نهم دیماه انشاالله همه اقشار جامعه به ویژه جامعه بزرگ تعاون و کار استان گلستان حضوری پرشور و حماسی خواهند داشت و از این طریق مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان دین و ولایت و فتنه گران خواهند زد.
۱۰ دی ۱۳۹۱ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید