مشاهده خبر

میمنت آبادی: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون 150 میلیارد تومان سرمایه دارد

میمنت آبادی:  صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون 150 میلیارد تومان سرمایه دارد
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور گفت: این صندوق 150 میلیارد تومان سرمایه دارد.

امیر میمنت آبادی بعد از ظهر پنجشنبه درجلسه کارگروه اشتغال استانداری گلستان گفت: میزان کفایت سرمایه این صندوق برابر با یک هزار و 500 میلیارد تومان است که ده برابر سرمایه این صندوق است.

 

 وی افزود: کف سهمیه استان  گلستان 20میلیارد تومان است اما این اختیار وجود دارد تا در صورتی که استان این مبلغ را جذب کند تا دو برابر نیز اعتبار در نظر گرفته شود.

 

میمنت آبادی ادامه داد: هدف اصلی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون  تضمین اعتبارات سرمایه گذاری ها و اصل وسود اعتبارات موسسات مالی و اعتباری است که در سالهای اخیر تعداد زیادی ضمانت نامه در بخش های مختلف صادر شده است.

 

وی اذعان داشت: تعاون بخشی متنوع است که هر نوع خدمات در آن ارائه می شود و دستگاه های اجرایی از این ظرفیت و پتانسیل استفاده کنند.

 

میمنت آبادی در ادامه گفت: گلستان با ظرفیت های کشاورزی و صنعتی خود می تواند زمینه ساز حضور تعاونی های قوی باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: نداشتن تضمین وثیقه کافی از خلاءهای موجود در بخش تعاونی است که با حضور صندوق ضمانت این خلاء و همچنین عدم رغبت بانک های کشور برای سرمایه گذاری در بخش تعاون پر شده است.

 

میمنت آبادی اظهارداشت: نمایندگی دوم صندوق ضمانت سرمایه گذاری نیز در استان تشکیل شده است.

 

وی تصریح کرد: به متقاضیان  تا70درصد مبلغ تسهیلات  ودر صورتی که مبلغ بیشتر  از یک ونیم میلیاردتومان نباشد تا 100در صد مبلغ تضمین و وثیقه داده خواهد شد.
۹ دی ۱۳۹۱ ۱۴:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید