مشاهده خبر

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گلستان: ادغام در 95 درصد استانها به خوبی انجام شده است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گلستان:  ادغام در 95 درصد استانها به خوبی انجام شده است
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بعد از حدود یک سال از ادغام سه وزارت خانه در 95 درصد استانها این اقدام به خوبی محقق شده است.

حسینی نیا اظهار در جلسه شورای هماهنگی دستگاههای مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان اظهار داشت: ادغام در سه وزارت خانه یک اتفاق بزرگ و ارزشمند بود که در این حوزه به خوبی رقم خورد تا وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتواند نقش اجتماعی دولت را به خود اختصاص دهد.

وی افزود: با شرایطی که در این ادغام به وجود آمده زنجیره خدمت رسانی شایسته ای شکل گرفته که باعث می شود تا هم افزایی و پرهیز از موازی کاری را شاهد باشیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه بایدبه دنبال شرایط توانمند سازی افراد جامعه باشیم خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم تا با توانمند سازی افراد در عرصه های مولد اقتصادی گامهای موثری را برداریم.

وی تعاون را یک ظرفیت مناسب برای توسعه اشتغال برشمرد و یادآور شد: اگر شکل گیری تعاونی های واقعی ، متعهد و فعال را در سطح جامعه داشته باشیم بسیاری از دعواهای کارگر و کارفرما را نخواهیم داشت چرا که اگر مجموعه افراد در یک گروه با هم تعامل داشته باشند انگیزه کار و درک متقابل بین آنها به وجود خواهد آمد.

حسینی نیا با اشاره به اهداف سفر خود به استان گلستان گفت: این سفر به منظور قدر دانی از میروهای صف خدمت رسانی وزارت و همچنین بازنگری اقدامات انجام شده د طول یک سال گذشته محقق شده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید براینکه ادغام در 95 درصد استانها به خوبی انجام شده افزود: با حضور تیم های مختلف در استانها بررسی اقدامات انجام شده،  بازنگری تحقق خواهسته و اهداف پیش رو انجام خواهد شد تا ماحصل آن چراغ راهی برای ادامه کار در این وزارت خانه باشد.

۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۴:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید