مشاهده خبر

سرلوحه سال جهاد اقتصادی ، کار و تلاش مضاعف است

سرلوحه سال جهاد اقتصادی ، کار و تلاش مضاعف است
حسینعلی خواجه مظفری در جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان گلستان که با حضور مدیران ستادی و شهرستانی در گرگان تشکیل شد گفت : در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین شده است به سال جهاد اقتصادی ، شایسته است برای رسیدن به اهداف بلند و عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با کار و تلاش مضاعف و پیگیری امور محوله درتحقق این مهم سهم بسزایی داشته باشیم.
وی همچنین با تقدیراز مدیران و همکاران ، جایگاه بخش تعاون و کار را در سطح کشور رضایت بخش خواند و افزود : با بررسی های بعمل آمده توسط وزارت متبوع ، این استان از سه استان برتر معرفی وعملکرد این اداره کل مورد رضایت مقام عالی وزارت نیز قرار گرفته است.
خواجه مظفری ، برای رسیدگی بهتر به امور و مشکلات ارباب رجوع خواستار مطالعه و تسلط مدیران وهمکاران بر قوانین و مقررات بخش تعاون و کار شد.
ایشان درخصوص بروزرسانی آمار و اطلاعات اداره کل ، انجام بازرسی های مستمر از واحد های کارگری و بررسی وضعیت ایمنی و بهداشت این واحد ها و همچنین تشکیل تشکلهای کار گری و کارفرمایی و انجام به موقع انتخابات آن و برگزاری بموقع جلسات ستاد اشتغال در شهرستانها تأکید کرد .
دراین جلسه مدیران ستادی و شهرستانی نقطه نظرات خود را برای حضار بیان کردند.
۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید