مشاهده خبر

ادغام وزارتخانه های تعاون ، کار و رفاه اجتماعی موجب رونق اشتغال در استان خواهد شد.

ادغام وزارتخانه های تعاون ، کار و رفاه اجتماعی موجب رونق اشتغال در استان خواهد شد.
نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این مطلب افزود : با عنایت به متولی بودن وزارت تعاون در ایجاد اشتغال و سیاستگذاری وزارت کار در این امر مهم ، ادغام این وزارتخانه ها از کارهای شایسته دولت دهم می باشد که می تواند به بحث اشتغال رونق خاصی ببخشد.
آیت اله حسینی شاهرودی افزود : با توجه به نرخ بالای بیکاری در استان  و وجود پتانسیلها و ظرفیت های بسیار زیاد جهت ایجاد اشتغال ، وظیفه سنگینی بر دوش مسئولین استان می باشد که در این میان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بعنوان دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری می تواند با سیاستگذاری مناسب و نظارت دقیق بر اعطای تسهیلات نقش موثری را ایفا نماید.
وی با تأکید بر تکریم ارباب رجوع افزود : در کشوری که رأس آن نایب امام زمان (عج) رهبری می کند ، کسانی که منتصب به دولت هستند باید در انجام کار ارباب رجوع نهایت سرعت و دقت را اعمال نموده و در کمترین زمان ممکن پاسخگوی خواسته های آنان باشند.
در ابتدای این دیدار حسینعلی خواجه مظفری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گزارش مبسوطی از عملکرد دو اداره کل ادغام شده ارائه نمود و گفت : یکی از کارهای مهم این اداره کل پیگیری بحث اشتغال بوده که با همکاری کلیه دستگاه های اجرایی استان و به شرط تأمین منابع ، انشاء الله اشتغال تعهد شده استان که تعداد 62هزار شغل می باشد محقق خواهد شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۴:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید