مشاهده خبر

ایجاد اشتغال پایدار با همراهی و همکاری کلیه دستگاههای اجرایی محقق خواهد شد.

ایجاد اشتغال پایدار با همراهی و همکاری کلیه دستگاههای اجرایی محقق خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با امام جمعه شهرستان کردکوی با بیان این مطلب گفت: سیاست گذاری در بحث اشتغال و نظارت بر تحقق اشتغال تعهد شده دستگاه های اجرایی استان بر عهده این اداره کل است اما ایجاد اشتغال پایدار نیازمند همکاری و همراهی همه دستگاه های اجرایی می باشد.
حسینعلی خواجه مظفری همچنین درباره ادغام وزارت خانه های تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گزارش مبسوطی ارائه داد و گفت: این کار علاوه بر تقویت بحث اشتغال، موجب کاهش چشمگیر هزینه ها می شود و الحمدلله پرسنل دو اداره کل ادغام شده با اتحاد، همکاری و انسجام بالایی در پیشبرد اهداف سازمانی تلاش می کنند که انشاءالله نتیجه آن برای خدمت رسانی به مردم شریف استان موثر خواهد بود.
وی در این دیدار افزود:انشاا... با همراهی همه دستگاه های اجرایی و تأمین اعتبارات لازم در سال جهاد اقتصادی ، اشتغال تعهد شده استان گلستان محقق خواهد شد.
در پایان حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده گفت: با قبول مسئولیت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بار سنگینی به دوش شماست که امیدوارم همت و کار مضاعف شما و همکارانتان  در سال جهاد اقتصادی موجبات فراهم شدن اشتغال پایدار برای جوانان بشود و ما شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان باشیم.
۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۴:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید