مشاهده خبر

ادغام وزارت خانه های تعاون و کار فرصتی مناسب برای تقویت و تثبیت اشتغال پایدار است.

ادغام وزارت خانه های تعاون و کار فرصتی مناسب برای تقویت و تثبیت اشتغال پایدار است.
مدبرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان این مطلب گفت: ادغام وزارتخانه های تعاون و کار از کارهای بسیار خوب دولت و مجلس بود که می تواند در تقویت وتثبیت اشتغال پایدار در استان تاثیر بسیار مهمی داشته باشد.
حسینعلی خواجه مظفری همچنین با اشاره به معضلبیکاری گفت: باید وضعیت کاریابی های غیردولتی تحت نظارت این اداره کل به نحو مناسبیساماندهی شود تا آمار مناسبی از وضعیت بیکاران در استان بدست آید و بر اساس همینآمارسیاست گذاری مناسبی در بحث اشتغال صورت پذیرد.

 
وی همچنین در جمع صمیمیکارکنان اداره کار شهرستان گرگان در روز یکشنبه 27 شهریور ماه گفت: منشأ بهبود وارتقا در هر سازمان در همراهی و همفکری پرسنل و نیروی انسانی می باشد که انشاءاللهبا همکاری و همفکری کارکنان دو اداره کل ادغام شده بتوانیم در امر خدمت رسانی بهمردم فهیم استان به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و تلاش در جهت تحقق اهداف واستراتژی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کوشا باشیم.

مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی گلستان همچنین در بازدید ازمجموعه چند منظوره فرهنگی و ورزشیکارگران گرگان ، با نوع فعالیت ، نحوه استفاده کارگران از این مجموعه و امکاناتموجود در این مجموعه آشنا شد.
۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید