مشاهده خبر

همدلی و همیاری مجموعه تعاون موجب تسریع در امور می شود

همدلی و همیاری مجموعه تعاون موجب تسریع در امور می شود
مدیر کل تعاون در جلسه شورای اداری که در عصر روز دوشنبه 20تیر ماه در اداره کل تعاون برگزار شد ،خواستاری همدلی و همیاری مجموعه تعاون جهت تسریع در امور شدند .
 
به گزارش روابط عمومی ، اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون با حضور حسینعلی خواجه مظفری مدیرکل جدید تعاون ، ریاست محترم اداره امور شعب بانک توسعه تعاون استان ، دبیر اتاق تعاون ، مدیرعامل بنیاد توسعه و کار آفرینی و تعاون و معاونین و روسای ستادی و ادارات شهرستانها برگزار گردید .
در این جلسه حسینعلی خواجه مظفری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از تلاش و کوشش همکاران در ماه های گذشته قدر دانی کردند  و خواستار  تلاش و کوششی مضاعف جهت انجام تعهدات و برنامه های ابلاغی شدند .
مدیر کل تعاون  : واژه تعاون در مفهوم به معنانی همکاری، مساعدت، همیاری ، رعایت منافع جمعی ودستگیری از دیگران است . و از مجموعه تعاون استان خواستار همکاری و صمیمیت بیش از پیش شدند.
خواجه مظفری اتاق تعاون ، بانک توسعه تعاون و بنیاد را بازوی اداره کل تعاون خواندند و افزودند ، همدلی و همراهی این مجموعه قطعا پیشرفت در امور و تسریع در انجام فعالیتها و رضایت مندی ارباب رجوع و نهایتا تشکیل تعاونی ها و تحقق  تعهد اشتغال را در پی خواهد داشت .
مدیرکل تعاون  همچنین خواستار حضور پررنگتر آنان در بازدید های شهرستانی شدند و افزودند ، با حضور در بازدید های شهرستانی مشکلات تعاونی ها مطرح و از نزدیک احساس می شود و بهتر وسریعتر می توان مشکلات را مرتفع نمود و پاسخگوی سوالات  و مشکلات تعاونگران  شد .
وی بر پاسخگویی و برخورد مثبت با ارباب رجوع نیز تأکید داشته و از همکاران خواستند که با پاسخگویی و راهنمایی های صحیح  ارباب رجوع ، خشنودی آنان را فراهم سازند.
مدیر کل تعاون بر  ارزش دادن به خواسته های تعاونگران در همه سطوح مجموعه تعاون و هر یک از واحد های تابعه تأکید کردند و افزودند : هدف پاسخگویی قطعا جلب رضایت مشتری از طریق حل مشکلات و مسائل و رفع نیاز اوست و نتیجه چنین امری رضایت ارباب رجوع را در پی خواهد داشت .
در ادامه نیز از سوی قائم مقام وزیر تعاون از روسای شهرستانهای گنبد ، کلاله و علی آباد درخصوص عملکرد در سامانه ها تقدیر شد.
۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۲۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید