مشاهده خبر

نشست صمیمی مدیر کل تعاون با مدیران سابق اداره کل تعاون استان گلستان

نشست صمیمی مدیر کل تعاون با مدیران سابق اداره کل تعاون استان گلستان
نشست مدیر کل تعاون با مدیران سابق تعاون استان با هدف هم اندیشی و استفاده از تجربیات در اداره کل تعاون تشکیل شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان صبح روز پنجشنبه 2 تیرماه نود نشست صمیمی مدیر کل تعاون استان با مدیران کل سابق  تعاون استان گلستان در اداره کل تعاون برگزار شد .

خواجه مظفری هدف از تشکیل این نشست را هم اندیشی و استفاده از تجربیات و نقطه نظرات مدیران بخش تعاون که سالها در این بخش فعالیت نموده اند و شناخت کافی نسبت به این بخش دارند و همچنین جهت بکار گیری و اجرایی نمودن سیاستها و برنامه های وزارت تعاون بیان نمودند .

خواجه مظفری , از اقدامات انجام شده مدیران پیشین تعاون استان  که هم اکنون از جایگاه خوبی در استان برخوردار است تقدیر نمود و افزود : ما و مجموعه تعاونگران پیگیری ها و سخت کوشیهای شمارا از یادنخواهیم برد و تلاش شما در ابعاد مختلف مدیریتی برای همگان آشکاربوده و هست .

وی  به تجارب و اطلاعات ارزشمند این عزیزان اشاره کردند و گفتند : با هم اندیشی و در اختیار قرار گرفتن این اطلاعات و تجربیات ارزشمند , مطمئنا می توان گامهای  موثری در پیشرفت بخش تعاون استان  برداشت و همچنین در تصمیم گیری های کلان مدیریتی و رفع موانع و مشکلات  تعاونگران اثر گذار خواهد بود.

مدیر کل تعاون از میهمانان خواستند که از این پس در جلساتی که در قالب اتاق فکر برگزار خواهد شد حضور یابند و نقطه نظرات خود را در این جلسات بیان نمایند .که مورد استقبال انان نیز قرار گرفت .

خواجه مظفری به فعالیتهای درحال انجام اداره کل نیز در سال جاری اشاره کردند و گفتند: با توجه به اینکه 10درصد صادرات استان توسط تعاونیهای مرزنشین انجام می شود , کمیته صادرات تعاونیها در این اداره کل تشکیل شده که با حمایتهایی که انجام خواهد شد شاهد افزایش سهم صادرات تعاونیها در استان خواهیم بود.

وی افزود : تشکیل تعاونیهای فراگیر و دانش بنیان و توانمند سازی و ساماندهی تعاونیها با حمایت های مختلف نیز در دستور کار اداره کل قرار گرفته است.

مدیرکل از واگذاری بخشی از تصدی گری های اداره کل به بخشهای خصوصی یا همان تعاونیهای استان خبرداد و گفت : در این راستا بخشی از امورات نظارتی اداره کل در قالب تفاهم نامه به اتاق تعاون , اتحادیه ها و بنیاد توسعه کارآفرینی واگذار خواهد شد .

ودر ادامه  میهمانان  از حسن سلیقه و ایده خوب و موثر مدیر کل تعاون در خصوص تشکیل این جلسه تقدیر کردند و آمادگی  خود را جهت حضور در جلسات بعدی اعلام داشتند .

در پایان نیزم به  رسم یادبود هدایایی تقدیم  این عزیزان شد.

۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید