مشاهده خبر

حضور پرشور و شعورتعاونگران گلستان در راهپیمایی 22 بهمن

حضور پرشور و شعورتعاونگران گلستان در راهپیمایی 22 بهمن
تعاونگران استان گلستان همچون گذشته ، سرشار از شور و شعور پا به پای آحاد ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد و دشمنان باید بدانند که این حضور نماد استکبار ستیزی و عشق ورزی و پایبندی به امام (ره) و انقلاب است .

بهمن با ترنم بهاری و شمیم عطرآ‌گین انقلاب، یاد‌آور خاطرات همدلی و رشادت‌ مردمان سرزمین مهر و دوستی است، مردمانی که با گذاردن جان در کف اخلاص، حماسه‌ای ماندگار در تاریخ سرفراز کشورمان، ایران، به یادگار گذاشته و بر ده‌ها قرن حکومت مستبدان و ستمگران در این سرزمین، پایان بخشیدند.
اینک، در آستانه سی و دومین بهار آزادی ، تعاونگران سخت کوش استان گلستان  نیز، همگام با سایر اقشار ملت سرافراز ایران اسلامی، ضمن تکریم و نکوداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی و با تبعیت از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، با تمام توان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حاضر شده و ضمن به نمایش گذاشتن حضور منسجم و یکپارچه خویش، از سیاست‌های استکبار ستیزی نظام حمایت کرده و انزجار خود را از اقدامات و توطئه‌های قدرت‌های استکباری جهان اعلام می‌کنند. تا بار دیگر تمامی مردم جهان شاهد ابهت و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که متکی به مردمی انقلابی و ولایت مدار است ، باشند . و دور نیست روزی که دیگر مردم آزاده خواه جهان به تبعیت از ایران به پاخیزند و پرچم ظلم ستیزی و استکبار ستیزی را در کشورشان علم کنند .

 

پایگاه بسیج و روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان

 

۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید